Muçi - Ngo

Panorama
2.5K views
Published on Jul 29, 2020
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:32

  Supergoli i Eriksenit nga goditja e dënimit

  Panorama
  891 views
 • 2:13

  Arbitri i Inter-Milan peson terheqje muskulare dhe le ndeshjen ne mes

  Panorama
  251 views
 • 1:42

  Penalltia dhe goli i Lukakut

  Panorama
  19 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Ibrës

  Panorama
  724 views
 • 1:58

  Ibrahimovic dhe Lukaku perplasen me koke

  Panorama
  2.6K views
 • 0:40

  Lukaku nxehet me Ibrahimovicin

  Panorama
  2.5K views
 • 0:41

  Perplasja e Ibrës me Lukakun

  Panorama
  1.5K views
 • 0:39

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.1K views
 • 1:25

  “Shqiptarët janë më keq se 4 vite më parë”- Kryemadhi mesazh qytetarëve: Ne e kemi alternativën që e kthen Shqipërinë të ndihet sërish 'Shtëpia Juaj’

  Panorama
  25 views
 • 0:19

  Supergoli i Enis Bardhit ne Kupen e Mbretit ne Spanje

  Panorama
  456 views
 • 0:44

  Nuk përmbahen/ Tre burra përleshen në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  5.3K views
 • 0:06

  Nuk ndryshon kurrë! Pepe përplaset keq me shokun e skuadrës, shiko çfarë ndodh në fushë

  Panorama
  1.8K views
 • 0:20

  “Ne nuk jemi dele”- Aurela Gaçe jep mesazhin frymëzues për çdo grua: Mos lejo të të mbyllin në...

  Panorama
  50 views
 • 2:11

  Ilir Meta kujton Laver Bariun: Ustai i madh i sazeve të Përmetit

  Panorama
  25 views