Këngëtari i njohur kapet "mat" me dhëmbët e pistë gjatë performancës live, shpërthen rrjeti

NOA
7.2K views
Published on Jan 27, 2020
Këngëtari Nick Jonas po performonte në eventin më të madh të muzikës, Grammy, kur fansat vunë re një detaj të papritur.

Ai kishte një copë spinaqi në dhëmbë dhe pamjet u bënë virale në rrjete sociale.

Nuk munguan komentet e shumta në Tëitter, ku shumë fansa thonin se vëllezërit e tij, Joe dhe Kevin nuk i treguan qëllimisht.

Sipas tyre, arsyeja ishte "hakmarrje" për largimin nga banda rreth disa vite më parë.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Goli i pare i Xherdan Shaqirit me Lionin

  Panorama
  482 views
 • 1:08

  Goli i Teos

  Panorama
  248 views
 • 1:01

  Goli i Brahim Diaz kunder Venecias

  Panorama
  1 views
 • 0:12

  Rasti i Brahim Diaz

  Panorama
  404 views
 • 0:39

  Sherri i tifozeve te Interit me Fiorentines

  Panorama
  641 views
 • 0:35

  Rasti i Kalulu

  Panorama
  219 views
 • 0:18

  Rasti i humbur nga Rebiç

  Panorama
  259 views
 • 0:31

  Aktivizimi i Manajt me Juven

  Panorama
  401 views
 • 0:55

  Goli i trete i Juves

  Panorama
  315 views
 • 0:03

  Goli i Kiezes

  Panorama
  388 views
 • 0:15

  Gruaja e Tik Llallës acarohet nga prania e gazetarëve, u ngre gishtin e mesit në sy të fëmijës

  JOQ Albania
  14.3K views
 • 0:39

  Goli dhe asisti i Kastratit me legian

  Panorama
  405 views
 • 0:42

  Goli i dyte i Specias

  Panorama
  372 views
 • 0:15

  Goli i Kamberajt kunder Vllaznise

  Panorama
  650 views
 • 0:35

  Goli i Dalanajt kunder Vllaznise

  Panorama
  490 views