Goli i Luftëtarit

Panorama
834 views
Published on Jan 26, 2020
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  "Tentoi të hapte me forcë dyert e makinave të parkuara", vlonjati e filmon: Ç'borxh kemi të na vjedhin djersën tonë?!

  JOQ Albania
  551 views
 • 0:48

  "Do t'ju hiqet liria"/ Vjen arrestimi i parë në Shqipëri pas urdhrit të Ramës, i riu nga Tirana shoqërohet në komisariat

  JOQ Albania
  2.8K views
 • 0:41

  Basha i kërkon qeverisë të rrisë numrin e testimeve: Çdo ditë e humbur kushton jetë

  NOA
  1 views
 • 0:41

  "Çdo ditë e humbur kushton jetë”, Basha thirrje qeverisë për të rritur testet ndaj COVID-19: Numri i ulët i testimeve fsheh të vërtetën

  Panorama
  1 views
 • 1:04

  Parisi si kurrë më parë

  NOA
  45 views
 • 0:15

  Greket festojne ne kushte karantine

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:23

  Durrsakët vendosin muzikë nga karantina, policia kërkon t'i ndalojë

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 0:56

  Koronavirusi, 207 lokale kanë rihapur dyert në Shqipëri

  NOA
  115 views
 • 0:40

  Grupi i artistëve zhvillon koncert në Durrës, personazhi i pazakontë që e njohim të gjithë e djeg nga ballkoni (2)

  JOQ Albania
  8.1K views
 • 0:49

  Grupi i artistëve zhvillon koncert në Durrës, personazhi i pazakontë që e njohim të gjithë e djeg nga ballkoni

  JOQ Albania
  15.3K views
 • 0:30

  Elvis Naçi bën gati mijëra pako me ushqime të varfërve dhe jetimëve

  JOQ Albania
  11.0K views
 • 0:14

  Pamja e tij të ther në shpirt, shqiptari në mes të katër rrugëve: Edi Rama ti na le pa bukë

  JOQ Albania
  23.8K views
 • 0:18

  Ronaldo nuk rrezikon me berberin, i pret flokët në shtëpi

  NOA
  304 views