Pamje të trishta pranë hotelit ku humbën jetën dy vëllezërit kosovar, burri ulet përtokë dhe vështron kokëulur tokën

JOQ Albania
30.0K views
Published on Dec 4, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Driblimi dhe pasimi mjeshteror i Milot Rashices

  Panorama
  137 views
 • 0:10

  Durrësi mbulohet nga mjegulla e dendura

  Panorama
  52 views
 • 4:30

  I publikoi përgjimet për Ndranghetën/ Erion Veliaj shantazhon Ora News dhe kërkon mbylljen e televizionit

  JOQ Albania
  423 views
 • 0:10

  Dy makina përplasen në mes të Elbasanit, plagoset gruaja shtatzënë. Detajet për ngjarjen

  Panorama
  244 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Edi Ramës në 8 vite”- Basha: Përgjimet e BILD faktuan dhunën politike mbi mësuesit

  Panorama
  36 views
 • 0:27

  Shtylla e Emiljano Viles

  Panorama
  657 views
 • 0:12

  Rasti i humbur nga Lorenco Vila ndaj Kukesit

  Panorama
  574 views
 • 0:22

  Goli i dyte i Kukesit

  Panorama
  1.3K views
 • 1:15

  Goli i Bregut

  Panorama
  1.6K views
 • 0:44

  Goli dhe penalltia e Kukesit

  Panorama
  705 views
 • 0:16

  Penalltia e Kukesit

  Panorama
  0 views
 • 0:44

  Agim Ibraimi rrezikshëm

  Panorama
  275 views
 • 0:43

  Goli i Bregut nga penalltia

  Panorama
  940 views
 • 0:14

  Penalltia e Teutës

  Panorama
  705 views