Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

NOA
174 views
Published on Dec 2, 2019
Këngëtarja Bebe Rexha, u solidarizua direkt pas tërmetit, për të ndihmuar për rimëkëmbjen prej tij.
Teksa pak ditë më parë bëri me dije se do të udhëtojë drejt Tiranës dhe Durrësit, tashmë ajo është nisur.
Bebe ka publikuar një video në rrjetet sociale teksa bën me dije se bashkë me të atin është nisur drejt Shqipërisë.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:58

  Konyaspor-Vanspor

  Supersport
  321 views
 • 1:04

  Goli I Arsenalit

  Panorama
  1.6K views
 • 0:47

  Merr fund “telenovela” mes Donaldit dhe Beatrix, shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

  Panorama
  549 views
 • 0:42

  Perla nga futbolli i salles

  Supersport
  1.0K views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Supersport
  20 views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Panorama
  726 views
 • 1:17

  Tifozet e Everton kunder drejtuesve

  Supersport
  77 views
 • 8:38

  “Bora Zemani është bërë gjysmë robi’’/ Fituesi i ‘Big Brother’ bën deklarata të forta edhe për Donald Veshajn: S’ka ndodhur ndonjëherë në histori që...

  ViralAlbania
  1.4K views
 • 3:37

  Kënga e re e Fifit emocionon banorët

  ViralAlbania
  1.1K views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  ViralAlbania
  76 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  Panorama
  8 views
 • 0:45

  Çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të marrë dozën e tretë nëse ka kaluar 6 muaj nga...

  ViralAlbania
  13 views
 • 0:07

  "Mos ma prek b*then"- Sabiani i fut duart Beniada Nishanit: Po e vure para meje, normal që do ta...

  Panorama
  1.6K views
 • 0:15

  Tifo ngacmon gazetaren

  Supersport
  207 views
 • 0:26

  Kthimi ne fushe i Brojes

  Panorama
  6.1K views