Bes Kallaku heq këpucët dhe ja jep njërit prej të prekurve nga tërmeti

NOA
5.8K views
Published on Nov 27, 2019
Bes Kallaku heq këpucët dhe ja jep njërit prej të prekurve nga tërmeti

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Kur jeta dhe vdekja ndahen në pak sekonda

  NOA
  149 views
 • 0:9

  Aksident i rëndë! Biçikleta përplaset me motoçikletën, një person i shtrirë në rrugë

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 8:38

  Vrasja e George Floyd/ Publikohen pamjet e momenteve të para të arrestimit

  JOQ Albania
  210 views
 • 0:14

  Bashkia Kamez derdh ujerat e zeza ne lume

  JOQ Albania
  237 views
 • 8:38

  Vrasja e tij bëri bujë, George Floyd i lutet policisë që të mos e qëllojnë

  NOA
  318 views
 • 0:11

  Goli i Ansi Agollit

  Panorama
  6.5K views
 • 0:48

  Denoncimi/ Ujësjellësi i Durrësit në gjendje të mjeruar, qytetari: Vetëm një orë në ditë furnizohemi me ujë

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:07

  Shkon te spitali iranian për të dorëzuar letrat e kempit të fëmijës, nëna gjen gjithçka mbyllur

  JOQ Albania
  243 views
 • 0:11

  Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga

  Panorama
  6.4K views
 • 0:02

  Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

  Panorama
  6.2K views
 • 0:02

  "Çmendet" burri në Vlorë, bën plazh me tanga

  JOQ Albania
  8.4K views
 • 0:11

  "Çmendet" burri në Vlorë, bën plazh me tanga

  JOQ Albania
  11.9K views
 • 0:15

  A mund të përdorim kondicioner gjatë COVID-19? Si përgjigjet OBSH

  NOA
  14 views
 • 0:12

  Zjarri merr përmasa të frikshme në Velipojë, ndihmohet nga era e fortë

  JOQ Albania
  448 views