Bes Kallaku heq këpucët dhe ja jep njërit prej të prekurve nga tërmeti

NOA
5.8K views
Published on Nov 27, 2019
Bes Kallaku heq këpucët dhe ja jep njërit prej të prekurve nga tërmeti

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Dalin pamjet nga aksidenti i trefishtë tek Rruga e Kombit, kush është 21-vjeçarja që mbeti e plagosur rëndë

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:15

  Solomon kartoni i kuq

  Panorama
  119 views
 • 2:52

  Fermerët e Myzeqesë: Shteti s’na mbështet, ka 30 vjet që nuk investohet fare në bujqësi

  JOQ Albania
  53 views
 • 0:30

  Vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në Durrës, si u kap "skifteri" 30-vjeçar

  JOQ Albania
  780 views
 • 0:39

  Kamioni përplas këmbësorin në Fushë-Krujë, qytetari: Shmangu një motoçikletë

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 3:36

  Rikrijohet Harry Potter në lojën e mirënjohur

  NOA
  5 views
 • 1:00

  Paralajmërimi i policisë pas kontrolleve me radar

  NOA
  10 views
 • 0:07

  'Në Paris bëhet nami, Shqipëria të rri në gjumë', kaos dhe djegie gomash në mes të kryeqytetit francez

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:21

  'Shteti ka 20 vjet që ka vdekur këtu', banorët e fshatit në Mallakastër marrin kazmën dhe pastrojnë rrugën

  JOQ Albania
  427 views
 • 0:47

  PD publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës për banorët e dëmtuar nga tërmeti

  NOA
  34 views
 • 0:04

  Furgoni i policisë së Lleshit përfshihet në aksident në Durrës, qytetari: Hyri në parakalim pa sinjal dhe pa sirenë ndezur

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:22

  Po hynte në makinën e tij, shoferi nga Elbasani shpëton mrekullisht nga aksidenti i papritur

  JOQ Albania
  14.2K views
 • 1:52

  Familjet në Durrës kthehen në shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti, shteti nuk i jep asnjë përgjigje

  JOQ Albania
  346 views
 • 0:32

  Shok në aeroport! Pasagjerja zhvishet dhe ecën lakuriq në terminal

  NOA
  305 views
 • 0:07

  Pamje tronditëse/ Adoleshentët festojnë pasi masakruan për vdekje me thikë moshatarin e tyre

  JOQ Albania
  5.2K views