Pamje të frikshme nga lëkundja e një pallati në Shkozë, një dritë e fuqishme ndriçon qiellin gjatë tërmetit apokaliptik

JOQ Albania
194.6K views
Published on Nov 26, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Basha: Ja sa % e shqiptareve paguajne rryshfet per te marre sherbimet bazike

  Panorama
  5 views
 • 0:48

  NASA shndërron në muzikë të dhënat e mbledhura në Univers

  JOQ Albania
  116 views
 • 0:20

  Goli i Bajernit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:36

  “Nuk jam piktor”- Basha fton qytetarët ta votojnë: Unë e di çfarë i duhet Shqipërisë!

  Panorama
  96 views
 • 0:32

  Festa e Partizani

  Panorama
  44 views
 • 0:22

  3 kundër 1/ Sherr me thika midis të rinjve tek Ministria e Jashtme

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 6:00

  Fitimi i setit te trete

  Panorama
  74 views
 • 0:33

  Seti i tretë, Partizani-Erzeni

  Panorama
  23 views
 • 0:42

  Moment nga seti i trete

  Panorama
  17 views
 • 0:39

  Moment nga seti i dyte, Partizani-Erzeni

  Panorama
  9 views
 • 0:54

  Partizani-Erzeni, finale seti i dyte

  Panorama
  7 views
 • 0:34

  Fitimi i setit te pare nga Partizani, ne finale ndaj Erzenit

  Panorama
  10 views
 • 2:27

  Benet Beci premton investime transformuese në Shirokë dhe Zogaj

  Panorama
  13 views
 • 0:53

  Taulant Balla publikon videon se si ka ndryshuar Librazhdi para dhe pas 2013-s

  Panorama
  29 views
 • 0:28

  gosens ronaldo

  Panorama
  442 views