Aeroplanmbajtësja bën manovra spektakolare në det

NOA
508 views
Published on Nov 5, 2019
USS Gerald R. Ford, është aeroplanmbajtësja e parë me qëllim nuklear e marinës amerikane.
Me kosto 12.9 miliardë dollarë, ndërtimi i saj nisi në vitin 2005 dhe iu dorëzua marinës amerikane, në korrik të vitit 2017.
Me një peshë prej 100 mijë tonësh, dhe një urë të gjatë 337 metra, kjo është aeroplanmbajtësja amerikane e njëmbëdhjetë në shërbim.

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:43

  Ngrihen tonet Kakavijë, shqiptarët s’durojnë më! I kërkojnë llogari policisë: Edi Rama të vijë këtu!!!

  JOQ Albania
  740 views
 • 1:00

  Nje risi nga politika e te rinjve

  Panorama
  12 views
 • 1:42

  Ngrihen tonet Kakavijë, shqiptarët s’durojnë më! I kërkojnë llogari policisë: Edi Rama të vijë këtu!!!

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 0:28

  Gruaja e tmerruar filmon momentin që vetëtima godet shtëpinë në mes të stuhisë

  JOQ Albania
  56 views
 • 1:00

  Kakavijë/ Radha 10 KM! Shqiptarët e kanë gdhirë aty, qytetari: Policia kalon makinat me targa greke!

  JOQ Albania
  676 views
 • 0:14

  EKSKLUZIVE/ Rama vijon pushimet luksoze në Jug, dalin pamjet kur hyn tek Folie Marine

  JOQ Albania
  6.3K views
 • 1:9

  Nuk kishte vendosur maskën, policët dhunojnë keq 21-vjeçaren

  NOA
  909 views
 • 1:57

  Ndëshkime dhe heqje patentash, rritet papërgjegjshmëria e shoferëve në rrugë

  NOA
  8 views
 • 0:14

  Çmendur! I vë flakën vetes dhe më pas propozon për martesë të dashurën

  NOA
  125 views
 • 0:17

  Skandal me mjekësinë shqiptare! Qytetari: Infermierja nuk na pranon! Ajo i vërsulet t'i thyejë telefonin

  JOQ Albania
  10.5K views
 • 0:06

  Panik në rrugë/ Makina merr flakë në ecje, drejtuesi del me vrap

  Panorama
  5 views
 • 0:15

  lali Eri pas shërimit nga Covid-19

  JOQ Albania
  280 views
 • 0:28

  Vajza e porsalindur braktiset pranë një koshi mbeturinash nga prindërit sepse ata donin djalë

  JOQ Albania
  41 views
 • 0:22

  Goli i Pasaliç

  Panorama
  2.8K views
 • 2:04

  Rama gënjeu për respiratorët/ Zbardhet skandali, djali i blen babait 1500 euro aparatin e oksigjenit

  JOQ Albania
  1.2K views