EKSKLUZIVE/ Momenti kur prokurori Arjan Ndoja nxirret i gjakosur nga "Benzi" pasi e qëlluan

JOQ Albania
51.1K views
Published on Nov 1, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  GOLI I TRETE I MILANIT

  Panorama
  16 views
 • 0:08

  diaz gol

  Panorama
  138 views
 • 0:11

  krunic gol

  Panorama
  181 views
 • 0:13

  kumbulla gol

  Panorama
  4.0K views
 • 0:06

  ABAZAJ

  Panorama
  559 views
 • 1:41

  Big Brother i tensionuar në Serbi, sherr dhe rrahje. Policia detyrohet të ndërhyjë

  NOA
  484 views
 • 0:9

  “Na qepen dhe thonë duam peshk”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do digjesh në tiganin e shqiptarëve për shkak të...

  Panorama
  94 views
 • 0:11

  Pësoi ndryshim drastik nga rënia në peshë, Fifi zbulon masën e belit që ka tani

  Panorama
  28 views
 • 0:04

  Pritja perfekte e Nojerit

  Panorama
  5.7K views
 • 1:17

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  318 views
 • 2:04

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  469 views
 • 0:52

  Shoqërohet ‘krimineli’ i radhës! Policia fut me forcë në makinë të riun, qytetarët: Ishte pa maskë!

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:13

  Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga aktori në mënyrën më të pazakontë! Publikon videon duke bërë “twerk”

  Panorama
  267 views
 • 1:07

  PD i përgjigjet Ramës: I vetmi “investim” për kuksianët këto 7 vjet ka qenë trau me pagesë në Rrugën e Kombit

  Panorama
  43 views