Matadorit i ngul brirët demi, pamjet e frikshme

NOA
561 views
Published on Oct 21, 2019
Një matador spanjoll është duke luftuar mes jetës dhe vdekjes, pasi demi me të cilin ndodhej në pistë i nguli brirët.
57-veçari Mariano De la Viña, u plagos rëndë gjatë shfaqjes në pistë, pikërisht teksa tentonte që ta godiste demin me shpatë. Por demi i nguli brirët, duke i çarë arterien.
E çara prej 27 centimetrash në trup, bëri që matadori të humbasë shumë gjak dhe të pësojë tre arreste kardiake, por fatmirësisht ndërhyrja e mjekëve rezultoi vendimtare, ndërsa pamjet e sulmit i gjeni në videon që noa.al sjell më poshtë.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:45

  Beniada vrapon të fikë gongunRrëzohet dhe vret dorën

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:58

  Konyaspor-Vanspor

  Supersport
  336 views
 • 1:04

  Goli I Arsenalit

  Panorama
  1.7K views
 • 0:47

  Merr fund “telenovela” mes Donaldit dhe Beatrix, shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

  Panorama
  558 views
 • 0:42

  Perla nga futbolli i salles

  Supersport
  1.1K views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Supersport
  20 views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Panorama
  741 views
 • 1:17

  Tifozet e Everton kunder drejtuesve

  Supersport
  80 views
 • 8:38

  “Bora Zemani është bërë gjysmë robi’’/ Fituesi i ‘Big Brother’ bën deklarata të forta edhe për Donald Veshajn: S’ka ndodhur ndonjëherë në histori që...

  ViralAlbania
  1.4K views
 • 3:37

  Kënga e re e Fifit emocionon banorët

  ViralAlbania
  1.1K views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  ViralAlbania
  76 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  Panorama
  8 views
 • 0:45

  Çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të marrë dozën e tretë nëse ka kaluar 6 muaj nga...

  ViralAlbania
  13 views
 • 0:07

  "Mos ma prek b*then"- Sabiani i fut duart Beniada Nishanit: Po e vure para meje, normal që do ta...

  Panorama
  1.7K views
 • 0:15

  Tifo ngacmon gazetaren

  Supersport
  207 views