E FUNDIT/ "Benzi" shpërthen në mes të Tiranës

JOQ Albania
17.0K views
Published on Oct 18, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  "Je bo si Sal Lushaj me Stresin", ja çfarë thotë reperi për komentin e banores ndaj kryeministrit

  NOA
  31 views
 • 0:54

  PD: Po fshihet e vërteta e vdekjes së 24 personave në Thumanë

  NOA
  14 views
 • 0:42

  Ministrja Shahini: Në 9 dhjetor, gati të mirëpresim nxënësit në shkollë

  NOA
  10 views
 • 0:59

  Nënë e bijë poshtë pemës së Krishtlindjes, Rudina Dembacaj tregon dëshirën e fundvitit

  NOA
  44 views
 • 0:28

  “Më vunë pistoletën në kokë”, zbardhet dëshmia e maqedonasit që u mor peng në Tiranë

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:47

  Çfarë po ndodh me “gruan e hekurt” të Gjermanisë? Merkel humb ekuilibrin, për pak u rrëzua

  JOQ Albania
  242 views
 • 1:04

  Makina më pak e sigurtë, shokojnë pamjet e përplasjes gjatë testit

  NOA
  51 views
 • 0:27

  Incidenti i De Vrajt me gjyqtarin

  Panorama
  2.7K views
 • 1:01

  Goli i parë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:22

  Goli i dytë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:25

  Goli i dytë i Sadikut

  Panorama
  2.4K views
 • 0:27

  Policet seksi te meksises

  InfoKosova
  14 views
 • 0:32

  "Na fyen dhe poshtëruan", qytetari denoncon Policinë Kufitare maqedonase: Kontrollonin vetëm makinat me targa shqiptare

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 1:01

  Goli i Armando Sadikut

  Panorama
  3.7K views
 • 0:26

  Rama-Bufon

  Panorama
  5.0K views