Harrojeni "Fast & Furious", ambulanca dhuron spektakël me manovrat spektakolare në autostradën Tiranë-Elbasan

JOQ Albania
4.5K views
Published on Oct 15, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Goli i Dinamos, Celiku

  Panorama
  0 views
 • 2:53

  I braktisur dhe i sëmurë/ Gëzim Kruja feston 80 vjetorin, Zef Deda i bën surprizën emocionuese dhe shpërthen në lot

  JOQ Albania
  50 views
 • 0:11

  "Je bo si Sal Lushaj me Stresin", ja çfarë thotë reperi për komentin e banores ndaj kryeministrit

  NOA
  42 views
 • 0:54

  PD: Po fshihet e vërteta e vdekjes së 24 personave në Thumanë

  NOA
  16 views
 • 0:42

  Ministrja Shahini: Në 9 dhjetor, gati të mirëpresim nxënësit në shkollë

  NOA
  13 views
 • 0:59

  Nënë e bijë poshtë pemës së Krishtlindjes, Rudina Dembacaj tregon dëshirën e fundvitit

  NOA
  48 views
 • 0:28

  “Më vunë pistoletën në kokë”, zbardhet dëshmia e maqedonasit që u mor peng në Tiranë

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:47

  Çfarë po ndodh me “gruan e hekurt” të Gjermanisë? Merkel humb ekuilibrin, për pak u rrëzua

  JOQ Albania
  299 views
 • 1:04

  Makina më pak e sigurtë, shokojnë pamjet e përplasjes gjatë testit

  NOA
  57 views
 • 0:27

  Incidenti i De Vrajt me gjyqtarin

  Panorama
  2.8K views
 • 1:01

  Goli i parë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:22

  Goli i dytë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 2:25

  Goli i dytë i Sadikut

  Panorama
  2.5K views
 • 0:27

  Policet seksi te meksises

  InfoKosova
  14 views
 • 0:32

  "Na fyen dhe poshtëruan", qytetari denoncon Policinë Kufitare maqedonase: Kontrollonin vetëm makinat me targa shqiptare

  JOQ Albania
  2.2K views