nervozizem lojtaret

Panorama
13.6K views
Published on Oct 15, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Heq shallin për të ngrohur qenin e rrugës

  InfoKosova
  12 views
 • 1:34

  Njihuni me “Rrethin e Vdekies”, këtu jetojnë banorë në temperatura -62 gradë

  InfoKosova
  1 views
 • 1:48

  Kjo është nëna me kancer që zgjodhi jetën e fëmijës që kishte në bark në vend të sajës

  InfoKosova
  44 views
 • 0:58

  Moderatorja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

  InfoKosova
  33 views
 • 0:58

  Moderatorja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:06

  Ardit Çuni "shfryn" ndaj Eneda Tarifës dhe publikon videon: Kur miqtë e tu të lajnë e të lyejnë dhe në fund...

  NOA
  116 views
 • 0:54

  sansone gol

  Panorama
  41 views
 • 3:37

  Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë duetin pas tërmetit,“Në emër të shpresës”

  NOA
  89 views
 • 3:00

  E ëma nuk e kishte siguruar siç duhej, 2-vjeçarja “fluturon” nga makina

  InfoKosova
  74 views
 • 2:53

  Një kat i shtëpisë u zhyt nën tokë, familja me 15 anëtarë që shpëtoi mrekullisht nga tërmeti

  NOA
  87 views
 • 0:18

  Gafe portieri

  Panorama
  2.1K views
 • 1:16

  Filmohet nga kamerat, mësuesja tërheq zvarrë nëpër korridor fëmijën 9-vjeçar me autizëm

  InfoKosova
  2 views
 • 0:06

  bandicam 2019-12-08 21-48-21-122

  Panorama
  396 views
 • 0:49

  Gol Bonaventura

  Panorama
  3 views
 • 1:00

  Ishte vepër arti, artisti "përlan" bananen që kushtonte 120 mijë dollarë në mes të panairit

  JOQ Albania
  2.3K views