bandicam 2019-10-14 15-40-15-728

Panorama
495 views
Published on Oct 14, 2019
polonia gol

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:55

  Kishte dalë në publik pa maskë, polici e shtrin përtokë dhe i fut duart në fyt 21-vjeçares

  JOQ Albania
  404 views
 • 1:13

  Sulm me armë në Shtëpinë e Bardhë/ Donald Trump ndërpret konferencën

  JOQ Albania
  6 views
 • 0:20

  Shpërthen papritur pika e karburantit, 13 persona të lënduar

  JOQ Albania
  406 views
 • 0:9

  Ndërpritet konferenca e presidentit Trump pas të shtënave me armë në Shtëpinë e Bardhë

  JOQ Albania
  7.9K views
 • 0:18

  Goli i Haverc

  Panorama
  500 views
 • 0:10

  Goli i dyte

  Panorama
  723 views
 • 0:16

  Goli i Lukakut

  Panorama
  23 views
 • 0:16

  Goli i Bareles

  Panorama
  1.0K views
 • 0:16

  Dalin pamjet nga aksidenti në Lushnje-Fier, 23-vjeçarja ndihmohet nga kalimtarët

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:01

  INSTA_45

  JOQ Albania
  7.8K views
 • 0:9

  Parodia e Policisë së Shtetit/ Ndalon protestat, mbledh nw tufa njerëzit disa orë jashtë godinës

  JOQ Albania
  494 views
 • 0:42

  Zjarr në Vaqarr!

  JOQ Albania
  181 views
 • 0:15

  Klea Huta i këndon djalit të saj dhe reagimi i tij nuk duhet humbur

  Panorama
  397 views
 • 0:11

  Sekuestrohet lende narkotike ne morine

  JOQ Albania
  479 views