y2mate.com - ju_tregoj_se_si_qeveria_rama_beri_show_me_familjen_e_te_riut_xhangolli_qe_ka_8_vjet_ne_koma_VRnDYzAWuxc_360p

JOQ Albania
4.3K views
Published on Oct 12, 2019
Skandal/ Kalaja: Ja si u tall Edi Rama me qytetarin që kishte 8 vite në koma

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:43

  Ngrihen tonet Kakavijë, shqiptarët s’durojnë më! I kërkojnë llogari policisë: Edi Rama të vijë këtu!!!

  JOQ Albania
  122 views
 • 1:00

  Nje risi nga politika e te rinjve

  Panorama
  11 views
 • 1:42

  Ngrihen tonet Kakavijë, shqiptarët s’durojnë më! I kërkojnë llogari policisë: Edi Rama të vijë këtu!!!

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 0:28

  Gruaja e tmerruar filmon momentin që vetëtima godet shtëpinë në mes të stuhisë

  JOQ Albania
  46 views
 • 1:00

  Kakavijë/ Radha 10 KM! Shqiptarët e kanë gdhirë aty, qytetari: Policia kalon makinat me targa greke!

  JOQ Albania
  638 views
 • 0:14

  EKSKLUZIVE/ Rama vijon pushimet luksoze në Jug, dalin pamjet kur hyn tek Folie Marine

  JOQ Albania
  6.2K views
 • 1:9

  Nuk kishte vendosur maskën, policët dhunojnë keq 21-vjeçaren

  NOA
  897 views
 • 1:57

  Ndëshkime dhe heqje patentash, rritet papërgjegjshmëria e shoferëve në rrugë

  NOA
  8 views
 • 0:14

  Çmendur! I vë flakën vetes dhe më pas propozon për martesë të dashurën

  NOA
  125 views
 • 0:17

  Skandal me mjekësinë shqiptare! Qytetari: Infermierja nuk na pranon! Ajo i vërsulet t'i thyejë telefonin

  JOQ Albania
  10.1K views
 • 0:06

  Panik në rrugë/ Makina merr flakë në ecje, drejtuesi del me vrap

  Panorama
  5 views
 • 0:15

  lali Eri pas shërimit nga Covid-19

  JOQ Albania
  280 views
 • 0:28

  Vajza e porsalindur braktiset pranë një koshi mbeturinash nga prindërit sepse ata donin djalë

  JOQ Albania
  41 views
 • 0:22

  Goli i Pasaliç

  Panorama
  2.8K views
 • 2:04

  Rama gënjeu për respiratorët/ Zbardhet skandali, djali i blen babait 1500 euro aparatin e oksigjenit

  JOQ Albania
  1.2K views