Zheremi Menez alkool

Panorama
3.0K views
Published on Oct 9, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:48

  Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe

  NOA
  4 views
 • 0:25

  rakip suli papapam pipipim

  Panorama
  979 views
 • 5:01

  “Na çave b*thën, ik pir*hu!”, Aleksandër Gjoka shfrenon gojën duke kënduar: Ana o të shkë*dhe*sha nonën

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:18

  Krijesa të çuditshme

  InfoKosova
  2.0K views
 • 0:59

  Të veshur njëlloj pranë pemës së festave, Xhensila publikon klipin e adhurueshëm të familjes Kallaku

  NOA
  980 views
 • 1:57

  “O të futsha në dhe për së gjalli unë ty”, transvestiti shqiptar nuk përmbahet në Greqi

  JOQ Albania
  3.2K views
 • 2:38

  I riu masakrohet me grushta e shkelma në Berat, askush nuk ndërhyn

  NOA
  4.9K views
 • 0:18

  Kushte skandaloze në Senatoriumin e Shkodrës, qytetari ia përplas në fytyrë shëndetësinë Manastirliut

  JOQ Albania
  104 views
 • 0:30

  Mjeku thith me gojë urinën e pacientit, i shpëton jetën

  NOA
  87 views
 • 3:03

  I verbër por punon në zdrukthari

  InfoKosova
  1.2K views
 • 0:51

  I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët në spital

  InfoKosova
  1.2K views
 • 1:00

  Ndjekje si nëpër filma, 18-vjeçari kapet nga policia pas 60 minuta aksion

  NOA
  292 views
 • 1:00

  "Passat-i u fut djathtas"/ Dalin pamjet e ndjekjes nga policia për 1 orë, 18-vjeçari fshihte në makinë...

  Panorama
  2.2K views
 • 0:56

  I zhveshur lakuriq, burri ndjek një grua dhe më pas sulmon atë

  NOA
  1.5K views
 • 0:53

  Investim gjigant, sot BRUNES Group inauguron ekspozitën më të madhe në Ballkan

  JOQ Albania
  347 views