Arena Kombetare

Panorama
5.8K views
Published on Sep 23, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Heq shallin për të ngrohur qenin e rrugës

  InfoKosova
  8 views
 • 1:34

  Njihuni me “Rrethin e Vdekies”, këtu jetojnë banorë në temperatura -62 gradë

  InfoKosova
  1 views
 • 1:48

  Kjo është nëna me kancer që zgjodhi jetën e fëmijës që kishte në bark në vend të sajës

  InfoKosova
  0 views
 • 0:58

  Moderatorja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

  InfoKosova
  31 views
 • 0:58

  Moderatorja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:06

  Ardit Çuni "shfryn" ndaj Eneda Tarifës dhe publikon videon: Kur miqtë e tu të lajnë e të lyejnë dhe në fund...

  NOA
  107 views
 • 0:54

  sansone gol

  Panorama
  40 views
 • 3:37

  Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë duetin pas tërmetit,“Në emër të shpresës”

  NOA
  88 views
 • 3:00

  E ëma nuk e kishte siguruar siç duhej, 2-vjeçarja “fluturon” nga makina

  InfoKosova
  61 views
 • 2:53

  Një kat i shtëpisë u zhyt nën tokë, familja me 15 anëtarë që shpëtoi mrekullisht nga tërmeti

  NOA
  82 views
 • 0:18

  Gafe portieri

  Panorama
  1.9K views
 • 1:16

  Filmohet nga kamerat, mësuesja tërheq zvarrë nëpër korridor fëmijën 9-vjeçar me autizëm

  InfoKosova
  2 views
 • 0:06

  bandicam 2019-12-08 21-48-21-122

  Panorama
  385 views
 • 0:49

  Gol Bonaventura

  Panorama
  3 views
 • 1:00

  Ishte vepër arti, artisti "përlan" bananen që kushtonte 120 mijë dollarë në mes të panairit

  JOQ Albania
  2.2K views