Shtrimi i tapetit

Panorama
5.7K views
Published on Sep 11, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:36

  "Vrasjet nuk janë përfaqësuese, sikur janë ndonjë hata e madhe."

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:22

  Shkullaku: Nuk është çështje dhunimi, po të shkepi Qeveria

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:32

  Çifti “shkund emocionet” në parkun publik, një i paftuar i ndëpret në mes të aktit

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:17

  Gareth Bale rikthehet në stërvitje me Realin, por shokët e ekipit e tallin keq

  JOQ Albania
  539 views
 • 0:13

  Veprimi i trajnerit Ismet Munishi

  Panorama
  883 views
 • 1:14

  Krijesat misterioze ne taijlande

  InfoKosova
  96 views
 • 0:14

  “Një nga miqtë e veçante të CDU”/ David McAllister përshëndet Bashën gjatë kongresit të Kristian-Demokratëve në Gjermani

  Panorama
  178 views
 • 0:50

  Shoferja përplas me makinë motorin e policisë në Durrës, efektivi dërgohet në spital

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 1:17

  I bie të fikët dhe përfundon në binarët e trenit, si u shpëtua në çastet e fundit

  NOA
  385 views
 • 2:38

  Berat/ I riu masakrohet me grushte e shkelma në mes të rrugës, askush nuk ndërhyn

  JOQ Albania
  8.0K views
 • 2:20

  "Lëre hapur"/ Plas sherri mes pasagjerëve të avionit: Mbylle perden

  JOQ Albania
  797 views
 • 0:48

  Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe

  NOA
  11 views
 • 0:25

  rakip suli papapam pipipim

  Panorama
  2.0K views
 • 5:01

  “Na çave b*thën, ik pir*hu!”, Aleksandër Gjoka shfrenon gojën duke kënduar: Ana o të shkë*dhe*sha nonën

  JOQ Albania
  11.6K views