Nusreti i famshëm shkon në Mikonos dhe takon shqiptarin. Epike biseda mes tyre

JOQ Albania
43.4K views
Published on Aug 27, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:50

  Me grushte e shkopa gome, policët dhunojnë barbarisht të riun në mes të qytetit

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:41

  ‘‘Diplomën e duan si biletë për arratisje", studenti nxjerr pamjet/ Mbështetja s’ishte për Ramën, por për të riun

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:33

  Fermeri nga Lushnja si Naim Frashëri, rrëqeth me fjalët në protestë

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 3:52

  Reagimet e njerëzve kur dëgjojnë për herë të parë Kur`an

  InfoKosova
  0 views
 • 0:25

  Vrau të vëllanë, arrestohet në doganën e Hanit të Hotit 38-vjeçari

  JOQ Albania
  106 views
 • 0:25

  Vrau vëllanë, kapet në kufi i shpalluri në kërkim/ Familjarët e raportuan vetëvrasje

  NOA
  93 views
 • 0:27

  Vogëlushi mbetet vetëm pas ikjes së shokëve, lojtarët e Arsenalit i bëjnë surprizën e bukur

  JOQ Albania
  5.8K views
 • 2:20

  “Më jep një litar të var veten”, djalin e tallnin në shkollë, e ëma bën publike ngjarjen

  NOA
  93 views
 • 0:32

  Wanda, Neymar dhe Mbappe "e djegin" në ditëlindjen e Icardit

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 8:50

  Aksioni anti-bixhoz, Veliu bën bilancin: 115 të arrestuar, sekuestrohen rreth 200 milionë lekë

  NOA
  9 views
 • 1:12

  I nxorën jashtë truprojat e Ramës, flet studenti i mjekësisë: Veliaj s’erdhi se u frikësua

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:10

  E bleu 18 mln euro, sulmuesi i ri i Barcelonës lë nam gjatë prezantimit

  JOQ Albania
  14.6K views
 • 0:15

  Duhet të ndihmojnë fëmijët të shkojnë në shkollë, policët e Lleshit dhe Veliajt "ia shtrojnë" muhabetit

  JOQ Albania
  312 views
 • 0:07

  Duhet të ndihmojnë fëmijët të shkojnë në shkollë, policët e Lleshit dhe Veliajt "ia shtrojnë" muhabetit

  JOQ Albania
  916 views
 • 0:31

  Shokët i thonë xhuxh, djali 9-vjeçar qan para nënës: Më jep litar të vras veten

  JOQ Albania
  9.1K views