Olta Boka ne dasmen e Erik Lloshit me te fejuarin

Panorama
29.0K views
Published on Aug 24, 2019
Olta Boka ne dasmen e Erik Lloshit me te fejuarin

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:33

  Refuzoi të vishte maskën e fytyrës, gruaja përleshet keq me policët

  JOQ Albania
  7 views
 • 0:31

  Tërmet 5.8 ballë në Zelandën e Re/ Kryeministrja ndërpret transmetimin live

  JOQ Albania
  17 views
 • 0:13

  Faqja më e madhe e qyfyreve 9GAG tall Ramën! E përdor si imazh kokaine, sytë poç kur i fshijnë vizat

  JOQ Albania
  6.6K views
 • 2:11

  I shoqi u var me çarçaf në burg, gruaja tregon bisedat e fundit, çfarë i kërkoi

  NOA
  1.1K views
 • 0:05

  Ambulanca e la në rrugë për 40 minuta, ndërron jetë 73-vjeçari

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 3:14

  Publikohet video/ Iu kërkoi urdhrin, policët e Lleshit dështojnë përballë regjisorit: U larguan si frikacakë!

  JOQ Albania
  528 views
 • 4:34

  Quel Sabato Notte! Perché? Daria Zappa (Marco&ElenaZappa C 2020

  NOA
  35 views
 • 0:13

  I plagosur ne mes te rruges, ambulanca nuk vjen as per 40 minuta

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:59

  Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit

  NOA
  335 views
 • 2:48

  Alesia habit në Trotuar- Virgjëreshën nuk e bëj

  NOA
  352 views
 • 0:59

  Po largonte njerëzit nga plazhi, punonjësi i policisë humb ndjenjat

  NOA
  446 views
 • 3:29

  Ismet Drishti shëtit me gomarin nëpër Tiranë, "përplaset" me policinë

  NOA
  741 views
 • 0:23

  Momenti ku avioni bie dhe shpërthen në flakë, 38 të vdekur

  NOA
  810 views
 • 3:29

  Ismet Drishti kamera e fshehte me policet

  JOQ Albania
  14.8K views
 • 2:36

  “Komplot i fshehtë djallëzor të jetë ky, vallë?”- Poezi për Covid-19, Timo Flloko: Mesazhi që i dhashë botës nga shtëpia ime për vrasësin e padukshëm

  Panorama
  706 views