Sherr masiv mes turisteve ne Shengjin

Panorama
11.5K views
Published on Aug 1, 2019
Sherr masiv mes turisteve ne Shengjin

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:41

  "Njerëzit po vdesin urie", familja Kardashian merr urrejtje prej këtij veprimi

  NOA
  44 views
 • 0:20

  VAR Izrael

  Panorama
  341 views
 • 2:37

  Si të hiqni lagështinë nga dollapët dhe sirtarët me kripë

  NOA
  30 views
 • 1:13

  VIDEO/ Gruaja i shpëton mrekullisht vdekjes, goditet nga një kabllo elektrike

  JOQ Albania
  247 views
 • 3:05

  Fëmijët në sallë operacioni me makina lodrash

  NOA
  14 views
 • 1:28

  Itali, zbulohet 1 ton kokainë e fshehur në kontenierin me banane

  NOA
  34 views
 • 0:55

  Me 2014 km/h, bllokohet makina në Tiranë-Elbasan

  NOA
  222 views
 • 0:47

  SELLMA KASUMOVIQ “Tag Shoqen qe ka kajt kur u martu edhe tag ato qe kan me kajt kur t’martohen

  InfoKosova
  79 views
 • 15:29

  I merr koleges para për dasmën, në vend të borxhit i jep dru

  NOA
  401 views
 • 0:57

  Sulmoi banorët e Astirit, gazetari “kryqëzon” Rudina Xhungën: Para se të na shesësh moral, liro tokën që ke zaptuar

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:28

  Qeni me bisht në ballë, fotot po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  76 views
 • 0:37

  "Na goditën e tërhoqën zvarrë", studentët reagojnë pas dhunës policore: Shteti po na vjedh, nuk do ndalemi!

  JOQ Albania
  535 views
 • 1:44

  Panik në aeroport, shpërthen në flakë avioni me 196 pasagjerë

  NOA
  255 views
 • 1:14

  Situatë e pazakontë në Himarë, deti futet brenda bizneseve

  Panorama
  1.8K views