Eva Murati - Sfida e shishes

Panorama
4.4K views
Published on Jul 10, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Ndodh "çudia e rradhës në Vlorë/ Pas makinave në det, skafi bën "xhiro" në tokë

  JOQ Albania
  544 views
 • 1:35

  Ndodh në Tiranë! Dy persona vjedhin dy biçikleta në të njëjtin vend brenda pak minutash

  JOQ Albania
  318 views
 • 0:04

  Thyerje brinjësh! Kjo është sfida e re e fëmijëve që duhet të ndalohet urgjent

  NOA
  589 views
 • 1:08

  Djali shfrytëzon atmosferën e ndeshjes Lazio-Inter për t’i propozuar të dashurës

  JOQ Albania
  388 views
 • 1:08

  Gazetarja kërkon ndjekje penale për punonjësin Veliajt: Është seksiste, jam nëna e dikujt dhe bashkëshortja e dikujt

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:27

  Donte të bënte videon "perfekte", vajza rrëzohet keq nga dritarja e banesës në Brezovicë

  JOQ Albania
  29.7K views
 • 1:57

  “Do rriten pensionet”, gazetarja shkrihet së qeshuri pasi jep lajmin që s’e beson as vetë

  JOQ Albania
  135 views
 • 0:14

  Stuhia Kiara bën të paimagjinueshmen, i ndryshon rrjedhën ujëvarës

  JOQ Albania
  134 views
 • 1:47

  Grabitësi i argjendarisë në Elbasan del amator, shihni si ia mori armën nga dora pronarja e dyqanit

  NOA
  1.3K views
 • 7:18

  Astrit Thaçi bën veprimin amator në grabitjen e argjendarisë, shitësja i merr armën dhe ai e ndjek me vrap

  JOQ Albania
  14.7K views
 • 0:29

  Astronautja kthehet nga hapësira pas 328 ditësh, reagimi i qenit është i paparë

  NOA
  316 views
 • 1:37

  Basha me punëtorët në Elbasan: Bashkë do ta bëjmë Shqipërinë një vend më të mirë

  NOA
  10 views
 • 0:26

  Neuer iu rikthehet daljeve të famshme, gjest i guximshëm në sfidën ndaj Kolnit

  JOQ Albania
  374 views
 • 1:16

  Maqedoni e Veriut/ Përplasje midis dy deputeteve në Kuvend: Fjalë fyese dhe të pahijshme (VIDEO)

  JOQ Albania
  6 views
 • 0:21

  Tare plas në tokë zyrtarin e Lazios, festa e madhe e shqiptarit pas fitores ndaj Interit

  JOQ Albania
  3.5K views