Sulejmani, dasma Hysaj

Panorama
6.9K views
Published on Jun 22, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Çfarë po ndodh me “gruan e hekurt” të Gjermanisë? Merkel humb ekuilibrin, për pak u rrëzua

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:04

  Makina më pak e sigurtë, shokojnë pamjet e përplasjes gjatë testit

  NOA
  6 views
 • 0:27

  Incidenti i De Vrajt me gjyqtarin

  Panorama
  2.1K views
 • 1:01

  Goli i parë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:22

  Goli i dytë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:25

  Goli i dytë i Sadikut

  Panorama
  2.2K views
 • 0:27

  Policet seksi te meksises

  InfoKosova
  13 views
 • 0:32

  "Na fyen dhe poshtëruan", qytetari denoncon Policinë Kufitare maqedonase: Kontrollonin vetëm makinat me targa shqiptare

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 1:01

  Goli i Armando Sadikut

  Panorama
  3.3K views
 • 0:26

  Rama-Bufon

  Panorama
  3.9K views
 • 6:58

  Edi Rama mban premtimin: Dy fëmijët e mbijetuar nga tërmeti në Shqipëri, takojnë CR7

  InfoKosova
  87 views
 • 0:33

  VIDEO që po bëhet “hit” në rrjet me ministrin Gent Cakaj

  Panorama
  6.1K views
 • 0:29

  Vedat Muriqi 2

  InfoKosova
  59 views
 • 0:25

  Vedat Muriqi jep super gol, sa i jashtëzakonshëm

  InfoKosova
  74 views
 • 0:18

  Makina "futet me kokë" në asfaltin e hapur nga punimet, qytetari: Mungon sinjalistika, s'ka natë që s'bëhen aksidente këtu

  JOQ Albania
  1.7K views