Situata në Delvinë

Panorama
741 views
Published on Jun 19, 2019
Situata në Delvinë

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:28

  “Më vunë pistoletën në kokë”, zbardhet dëshmia e maqedonasit që u mor peng në Tiranë

  JOQ Albania
  255 views
 • 0:47

  Çfarë po ndodh me “gruan e hekurt” të Gjermanisë? Merkel humb ekuilibrin, për pak u rrëzua

  JOQ Albania
  7 views
 • 1:04

  Makina më pak e sigurtë, shokojnë pamjet e përplasjes gjatë testit

  NOA
  13 views
 • 0:27

  Incidenti i De Vrajt me gjyqtarin

  Panorama
  2.3K views
 • 1:01

  Goli i parë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:22

  Goli i dytë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:25

  Goli i dytë i Sadikut

  Panorama
  2.2K views
 • 0:27

  Policet seksi te meksises

  InfoKosova
  14 views
 • 0:32

  "Na fyen dhe poshtëruan", qytetari denoncon Policinë Kufitare maqedonase: Kontrollonin vetëm makinat me targa shqiptare

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 1:01

  Goli i Armando Sadikut

  Panorama
  3.4K views
 • 0:26

  Rama-Bufon

  Panorama
  4.0K views
 • 6:58

  Edi Rama mban premtimin: Dy fëmijët e mbijetuar nga tërmeti në Shqipëri, takojnë CR7

  InfoKosova
  93 views
 • 0:33

  VIDEO që po bëhet “hit” në rrjet me ministrin Gent Cakaj

  Panorama
  6.2K views
 • 0:29

  Vedat Muriqi 2

  InfoKosova
  61 views
 • 0:25

  Vedat Muriqi jep super gol, sa i jashtëzakonshëm

  InfoKosova
  78 views