Rrahje LDK

InfoKosova
803 views
Published on May 19, 2019
Kuvendit Zgjedhor të një Nëndegë të LDK’së në Mitrovicë.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:54

  Klaudia Pepa…përplas të pasmet në mur dhe ngre këmbët sipër divanit

  InfoKosova
  66 views
 • 1:11

  E do gruan të virgjër…? Ja si përgjigjet Klajdi Haruni

  NOA
  53 views
 • 0:38

  shtylla e zhiru

  Panorama
  589 views
 • 0:05

  Manaj rast

  Panorama
  759 views
 • 0:41

  BUTRINT IMERI

  InfoKosova
  2 views
 • 0:10

  Tentativa e Bares me roveshatë

  Panorama
  445 views
 • 0:24

  Superpritja e Berishës

  Panorama
  348 views
 • 0:26

  Rasti i artë i Shqipërisë

  Panorama
  332 views
 • 0:20

  Thirrje Rama ik ne ndeshjen me Francën

  NOA
  152 views
 • 0:10

  Rasti i Lengle

  Panorama
  757 views
 • 0:20

  Të gjithë në kor, tifozët surprizojnë kryeministrin në stadium: Rama IK

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 0:05

  Franca shënon golin e dytë me Griezmann

  NOA
  206 views
 • 1:18

  gol grizman 0-2

  Panorama
  804 views
 • 1:25

  Koreografia

  Panorama
  482 views
 • 0:37

  Rasti i Shqipërisë!

  Panorama
  845 views