Burri e tradhton me nënën e saj, vajza zbulon gjithçka dhe e tregon direkt në radio

NOA
959 views
Published on May 14, 2019
Burri e tradhton me nënën e saj, vajza zbulon gjithçka dhe e tregon direkt në radio

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:59

  "Nga reper në këngëtar tallavaje", Noizy tallet me artistin që e shajti në emision

  NOA
  0 views
 • 0:55

  16 infermiere të këtij spitali mbesin shtatëzënë në të njëjtën kohë

  InfoKosova
  0 views
 • 1:00

  Haradinaj sfidon kadetët e FSK-së me pompa

  InfoKosova
  14 views
 • 0:31

  Fenomeni i pazakontë në qiell

  InfoKosova
  3 views
 • 1:26

  Ura e mbajtur nga duart prej guri

  NOA
  22 views
 • 0:29

  Flet tezja e Olsianit, cifti u helmua ne menyre misterioze ne Librazhd

  NOA
  639 views
 • 1:02

  Zjarrfikësit paralajmërojnë: Mos lini kurrë një shishe me ujë brenda në makinë

  NOA
  171 views
 • 2:43

  “5 propozimet për rimëkëmbjen”, Basha: Bizneset e prekura nga tërmeti, të kenë lehtësi fiskale

  NOA
  0 views
 • 0:59

  Përfunduan misionin në Shqipëri, videomesazhi i Izraelit është emocionues

  NOA
  275 views
 • 0:12

  “Beli më i hollë se qafa ime”

  InfoKosova
  26 views
 • 2:59

  Njihuni me njeriun e “pathyeshëm”

  InfoKosova
  43 views
 • 2:54

  "Do ju shkelim me këmbë", ish-ministri shpërthen ndaj inxhinierit: Do na hash munë!

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 1:51

  Nxehet inxhinieri Meçe. I thotë Aulon Kalasë do të shkelim. Kalaja- Ja ky është komunizmi

  JOQ Albania
  5.9K views
 • 0:01

  Aksident në Tiranë, dyshohet për disa të plagosur

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:34

  "Po rrezikojmë jetën", punonjësja e rrobaqepësisë: Godina është degraduar nga tërmeti, puna vijon normalisht

  JOQ Albania
  872 views