Zevendesministrja, Lorena Haxhiu gafa behet virale

Panorama
2.3K views
Published on May 1, 2019
Zevendesministrja, Lorena Haxhiu gafa behet virale

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Nuk kishin zbatuar masat anti-COVID/ Sherr brutal mes policëve dhe qyterarëve

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:29

  Goli i tete i Bajernit

  Panorama
  817 views
 • 0:19

  Goli i shtate i Kutinjos

  Panorama
  1.3K views
 • 0:10

  Goli i Levës

  Panorama
  3.1K views
 • 0:10

  Goli i Dokës

  Panorama
  2.0K views
 • 0:10

  Goli i Kimish

  Panorama
  3.2K views
 • 0:08

  Goli i Suarez

  Panorama
  3.1K views
 • 0:04

  Goli i katert i Bajernit

  Panorama
  4.0K views
 • 0:08

  Goli i Gnabrit

  Panorama
  3.5K views
 • 0:9

  Goli i Perisiç

  Panorama
  4.2K views
 • 1:00

  Manastirliu publikon mesazhin e mjekwve italianw, kshilla qw na japin ata

  NOA
  41 views
 • 0:31

  Autogoli i Alaba

  Panorama
  3.6K views
 • 0:08

  Goli i Mylerit

  Panorama
  4.4K views
 • 1:35

  Pamje me dron, shihni sa ka shkuar radha e makinave në Kakavijë

  Panorama
  574 views
 • 1:08

  Durrës/ Po ndërtohet në tokë kënetore, uji del mbi sipërfaqe gjatë gërmimeve

  JOQ Albania
  789 views