moti

Panorama
480 views
Published on Apr 11, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:56

  Momente tensioni në ndeshjen Feronikeli – Prishtina

  InfoKosova
  0 views
 • 1:22

  Rrahje LDK

  InfoKosova
  52 views
 • 1:32

  Kisha e Barmashit drejt rrënimit

  JOQ Albania
  15 views
 • 0:24

  Pelisier

  Panorama
  358 views
 • 0:17

  Të rinjtë qëllojnë me domate dhe rrethojnë drejtorinë e AKU-së në Durrës

  Panorama
  253 views
 • 0:25

  Arnold Schwarzenegger goditet me shqelm pas shpine

  NOA
  367 views
 • 0:30

  Vllaznia merr trofeun

  Panorama
  319 views
 • 0:15

  Vallëzimet e ‘çmendura’ të Genta Ismajlit, shikojeni çfarë bën mbi shkallë

  InfoKosova
  52 views
 • 0:19

  Video/ I kërkuar për vrasje në Gjermani, kapet kosovari në Tiranë

  JOQ Albania
  86 views
 • 0:19

  “Fitness”/ Arrestohet në Tiranë, kosovari i kërkuar në Gjermani për vrasje, pranga edhe shokut i dënuar në Zvicër. Çfarë u sekuestrua në banesë

  Panorama
  435 views
 • 0:19

  Flamuri i Palestinës në Eurosong-un izraelit

  InfoKosova
  31 views
 • 0:15

  Shpëtimi 4

  InfoKosova
  69 views
 • 0:15

  Shpëtimi 3

  InfoKosova
  98 views
 • 0:15

  Shpëtimi 2

  InfoKosova
  128 views
 • 0:10

  Shpëtimi 1

  InfoKosova
  225 views