"Ja ç'bën ky me targë 001!" Shoferi bën "të fortin" në trafik, ndërron korsinë me të kuqe dhe për pas sa nuk shtyp një grua

JOQ Albania
13.3K views
Published on Apr 6, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Xhensila u përgjigjet akuzave në këtë mënyrë

  InfoKosova
  2 views
 • 5:10

  Shëtiti 45 shtete të botës me rreth 48 euro në xhep

  InfoKosova
  5 views
 • 2:52

  Pas 20 vitesh, Laura Konda largohet nga “Zëri i Amerikës”

  NOA
  19 views
 • 0:17

  Sherr në mes të Vlorës, disa persona godasin me shkelma e grushte shoferin e një makine

  Panorama
  755 views
 • 0:08

  Sherr në mes të Vlorës, disa persona godasin me shkelma e grushte shoferin e një makine

  Panorama
  701 views
 • 0:17

  Njanjo

  Panorama
  318 views
 • 0:05

  yllkakuqi2

  InfoKosova
  27 views
 • 0:05

  yllkakuqi1

  InfoKosova
  25 views
 • 0:16

  Martinez

  Panorama
  977 views
 • 0:30

  Paje puth Sarr

  Panorama
  645 views
 • 0:20

  Goli i Muriqit

  Panorama
  738 views
 • 0:49

  Kristiano Ronaldo Kine

  Panorama
  365 views
 • 0:56

  Benaser

  Panorama
  635 views
 • 0:10

  Nora Istrefi

  InfoKosova
  47 views
 • 0:16

  Ibra - El Munir

  Panorama
  309 views