“Disa pranojnë që t’i fusin plumb kokës...”-Mesazhi i Arqipeshkevit Massafra pas vrasje së vëllezërve në Shkodër

Panorama
107 views
Published on Mar 31, 2019
Arqipeshkevi i dioqezës Shkodër-Pult Angelo Massafra ka komentuar ngjarjet e renda te ndodhura ne Shkoder, vrasjen e Ferdinand Polia dhe të dy vëllezërve Bilali një ditë më parë.“Vetëm si shkak i krenarisë që kemi kur gabojmë disa pranojnë që t’i fusin plumb kokës dhe të mos tërhiqen edhe kur e dine se janë gabim. Kjo nuk është gjeja e duhur”- deklaroi Massafra.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Nuk kishin zbatuar masat anti-COVID/ Sherr brutal mes policëve dhe qyterarëve

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:29

  Goli i tete i Bajernit

  Panorama
  793 views
 • 0:19

  Goli i shtate i Kutinjos

  Panorama
  1.2K views
 • 0:10

  Goli i Levës

  Panorama
  3.1K views
 • 0:10

  Goli i Dokës

  Panorama
  2.0K views
 • 0:10

  Goli i Kimish

  Panorama
  3.2K views
 • 0:08

  Goli i Suarez

  Panorama
  3.1K views
 • 0:04

  Goli i katert i Bajernit

  Panorama
  4.0K views
 • 0:08

  Goli i Gnabrit

  Panorama
  3.5K views
 • 0:9

  Goli i Perisiç

  Panorama
  4.2K views
 • 1:00

  Manastirliu publikon mesazhin e mjekwve italianw, kshilla qw na japin ata

  NOA
  41 views
 • 0:31

  Autogoli i Alaba

  Panorama
  3.5K views
 • 0:08

  Goli i Mylerit

  Panorama
  4.4K views
 • 1:35

  Pamje me dron, shihni sa ka shkuar radha e makinave në Kakavijë

  Panorama
  571 views
 • 1:08

  Durrës/ Po ndërtohet në tokë kënetore, uji del mbi sipërfaqe gjatë gërmimeve

  JOQ Albania
  788 views