Këngëtari e djeg me gocat e ‘’Maria Bonitës’’, derdh eurot lume mbi vithet e tyre

JOQ Albania
20.3K views
Published on Mar 26, 2019
Këngëtari e djeg me gocat e ‘’Maria Bonitës’’, derdh eurot lume mbi vithet e tyre

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:22

  Rrahje LDK

  InfoKosova
  1 views
 • 1:32

  Kisha e Barmashit drejt rrënimit

  JOQ Albania
  12 views
 • 0:24

  Pelisier

  Panorama
  319 views
 • 0:17

  Të rinjtë qëllojnë me domate dhe rrethojnë drejtorinë e AKU-së në Durrës

  Panorama
  236 views
 • 0:25

  Arnold Schwarzenegger goditet me shqelm pas shpine

  NOA
  350 views
 • 0:30

  Vllaznia merr trofeun

  Panorama
  304 views
 • 0:15

  Vallëzimet e ‘çmendura’ të Genta Ismajlit, shikojeni çfarë bën mbi shkallë

  InfoKosova
  50 views
 • 0:19

  Video/ I kërkuar për vrasje në Gjermani, kapet kosovari në Tiranë

  JOQ Albania
  86 views
 • 0:19

  “Fitness”/ Arrestohet në Tiranë, kosovari i kërkuar në Gjermani për vrasje, pranga edhe shokut i dënuar në Zvicër. Çfarë u sekuestrua në banesë

  Panorama
  427 views
 • 0:19

  Flamuri i Palestinës në Eurosong-un izraelit

  InfoKosova
  30 views
 • 0:15

  Shpëtimi 4

  InfoKosova
  69 views
 • 0:15

  Shpëtimi 3

  InfoKosova
  98 views
 • 0:15

  Shpëtimi 2

  InfoKosova
  128 views
 • 0:10

  Shpëtimi 1

  InfoKosova
  225 views
 • 2:21

  Shiti “Porsche-n” e rrallë për të paguar një dasmë

  InfoKosova
  0 views