Incidente në Fushë-Krujë

Panorama
6.7K views
Published on Mar 17, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Enca tregon se si po i kalon ditët e vështira pas aksidentit: Më mungon vetja ime

  Panorama
  0 views
 • 0:14

  Enca mesazh për të gjithë ata që po kalojnë një periudhë të vështirë

  Panorama
  0 views
 • 0:9

  Enca thyen këmbën

  Panorama
  0 views
 • 0:18

  Aksident në aksin Fushë Krujë-Laç, shoferi bllokohet brenda makinës

  JOQ Albania
  719 views
 • 1:20

  Rezistoi për 5 orë me radhë, publikohen pamjet nga shkëmbimi i zjarrit mes RENEA-s dhe 71-vjeçarit

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 12:36

  Si i ruajtën traditat shekuj me radhë/ Kush janë shqiptarët e Ukrainës?

  JOQ Albania
  398 views
 • 0:20

  Shkëndija e Tetovës surprizon Tottenhamin e Mourinhos, barazon rezltatin

  JOQ Albania
  554 views
 • 0:17

  Ekskluzive/ Pamje nga momenti i ekzekutimit të 71-vjeçarit në Elbasan

  JOQ Albania
  36.2K views
 • 0:17

  Ekskluzive/ Pamje nga momenti i ekzekutimit të 71-vjeçarit në Elbasan

  JOQ Albania
  45 views
 • 0:43

  Goli i Dinamos

  Panorama
  515 views
 • 1:16

  Renea nderhyrn dhe ekzekuton 71-vjecarin ne Ebasan

  News31
  141 views
 • 0:15

  Goli i Muçit

  Panorama
  918 views
 • 0:33

  Goli i Tiranes

  Panorama
  1 views