Albërije Hadërgjonaj Burri im më ka tradhëtuar gjithmonë!.mp4

InfoKosova
14.0K views
Published on Jan 16, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Aksident i rëndë pranë Bubqit, makinat dalin nga rruga dhe përfundojnë në kanal

  JOQ Albania
  381 views
 • 1:50

  Basha me gratë fierake: Ditë më të mira do vijnë për to dhe për familjet e tyre

  NOA
  8 views
 • 11:13

  E lidhur? Ilda Bejleri: Jam e lumtur

  NOA
  64 views
 • 0:53

  Vandalizëm në stadium, FSHF: Personat përgjegjës, të përballen me ligjin! Do u publikojmë fotot

  NOA
  19 views
 • 0:19

  E fundit/ Aksident i rëndë pranë QTU-së, dyshohet për një viktimë

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:08

  Kejvina “djeg” rrjetin, set fotografik me tanga

  NOA
  967 views
 • 0:56

  “Parkimi” sekuestron armë, drogë dhe para, në pranga 4 persona

  NOA
  145 views
 • 0:42

  Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa e krushqi

  JOQ Albania
  327 views
 • 1:00

  “Mos e trajtoni rrugën si pistë. Policia po ju vëzhgon”

  NOA
  39 views
 • 0:32

  Skandalizohet amerikani me sallamin e HAKO-s: Copa e metalit e futur brenda, sa s'theva dhëmbët

  JOQ Albania
  114 views
 • 0:50

  Shihni se si policia dhunon në publik të riun në Librazhd. Berisha publikon pamjet

  Panorama
  4.6K views
 • 0:17

  Drogë dhe armë në makinë, kapet "mat" doganieri trafikant në Sarandë

  JOQ Albania
  934 views
 • 0:17

  Doganieri i kapur me drogë në makinë, policia del me deklaratë: Armë dhe 34 kg kanabis

  NOA
  237 views
 • 0:15

  Sherr mes vajzash në ambientet e shkollës, plas grushti dhe shqelmat

  NOA
  6.1K views
 • 0:50

  Me grushte e shkopa gome, policët dhunojnë barbarisht të riun në mes të qytetit

  JOQ Albania
  8.5K views