studentet

Panorama
1.4K views
Published on Jan 11, 2019
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:33

  E pa që ishte zbathur, 9-vjeçari heq këpucët e tij dhe ia vesh lypësit të vogël në rrugë

  JOQ Albania
  21 views
 • 0:33

  Demi i tërbuar ikën nga thertorja dhe futet në restorant, merr përpara 2 njerëz

  NOA
  1.2K views
 • 4:33

  Video e mrekullisë, 9 muajt e foshnjes në bark, ja si vjen në jetë

  NOA
  793 views
 • 2:33

  E pa që ishte zbathur, 9-vjeçari heq këpucët e tij dhe ia vesh lypësit të vogël në rrugë

  InfoKosova
  21 views
 • 0:08

  Bukuroshja e arteve marciale, publikon video duke ushtruar

  InfoKosova
  140 views
 • 0:9

  Nëse i lejojmë studentët t’i kthen normalitetit, nuk ka lajme

  SHQIPERIA IME
  46 views
 • 2:01

  Punëtori shkatërron hotelin me ekskavator

  SHQIPERIA IME
  684 views
 • 0:13

  Sadiku gol ne stervitje

  Panorama
  890 views
 • 3:08

  Ja me çfarë arrijnë ta nxjerrin nga liqeni makinën këta persona

  InfoKosova
  94 views
 • 3:17

  Kjo është surpriza që 7 vëllezërit ia bëjnë motrës së vetme

  InfoKosova
  137 views
 • 0:40

  Fermeri gëzon gjysmë i zhveshur pasi bie shi

  SHQIPERIA IME
  768 views
 • 1:10

  Vendimi per vijimin e lojes

  Panorama
  276 views
 • 1:46

  Penalltia e Tiranes

  Panorama
  915 views
 • 1:00

  Qeni i humbur gjen rrugën për në shtëpi, ndihmohet nga një dhi

  TetovaPress
  11 views
 • 0:23

  Dalja e Gjokës nga fusha e Vlaznisë

  Panorama
  1.3K views