Nëna e Lorikut

Panorama
2.9K views
Published on Dec 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:24

  Pelisier

  Panorama
  167 views
 • 0:17

  Të rinjtë qëllojnë me domate dhe rrethojnë drejtorinë e AKU-së në Durrës

  Panorama
  201 views
 • 0:25

  Arnold Schwarzenegger goditet me shqelm pas shpine

  NOA
  292 views
 • 0:30

  Vllaznia merr trofeun

  Panorama
  266 views
 • 0:15

  Vallëzimet e ‘çmendura’ të Genta Ismajlit, shikojeni çfarë bën mbi shkallë

  InfoKosova
  46 views
 • 0:19

  Video/ I kërkuar për vrasje në Gjermani, kapet kosovari në Tiranë

  JOQ Albania
  84 views
 • 0:19

  “Fitness”/ Arrestohet në Tiranë, kosovari i kërkuar në Gjermani për vrasje, pranga edhe shokut i dënuar në Zvicër. Çfarë u sekuestrua në banesë

  Panorama
  414 views
 • 0:19

  Flamuri i Palestinës në Eurosong-un izraelit

  InfoKosova
  30 views
 • 0:15

  Shpëtimi 4

  InfoKosova
  68 views
 • 0:15

  Shpëtimi 3

  InfoKosova
  98 views
 • 0:15

  Shpëtimi 2

  InfoKosova
  127 views
 • 0:10

  Shpëtimi 1

  InfoKosova
  222 views
 • 2:21

  Shiti “Porsche-n” e rrallë për të paguar një dasmë

  InfoKosova
  0 views
 • 0:59

  Festa te Siti

  Panorama
  1.2K views
 • 0:13

  Yll Limani

  InfoKosova
  46 views