Burri hedh bombulen e gazit nga kati i dyte ne Lezhe

JOQ Albania
33.0K views
Published on Nov 3, 2018
Burri hedh bombulen e gazit nga kati i dyte ne Lezhe

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Konsumoi çdo ditë një paketë cigare për 30 vjet rresht, tronditëse sesi duken mushkëritë e tij

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:52

  6-vjeçari i jep makinës me 130 km/h në autostradë, nën hetim nëna e tij

  NOA
  12 views
 • 2:17

  Hamiti

  Panorama
  414 views
 • 0:42

  Burri ekzekuton gruan dhe të dashurin e saj, më pas vret veten

  NOA
  875 views
 • 1:47

  Hashashi te adoleshentët, shitet pranë shkollës në orën e pushimit

  NOA
  52 views
 • 0:14

  spa4

  Panorama
  7 views
 • 0:14

  spa 3

  Panorama
  6 views
 • 0:16

  spa 2

  Panorama
  8 views
 • 0:15

  ita4

  Panorama
  34 views
 • 0:16

  ita3

  Panorama
  43 views
 • 0:30

  Rahim Kuriev ushtrime

  InfoKosova
  1 views
 • 0:57

  Rahim Kuriev vetura

  InfoKosova
  1 views
 • 0:15

  ita2

  Panorama
  87 views
 • 0:19

  ita

  Panorama
  71 views