Çifti në Malin e Robit

Jeta osh qef
71.9K views
Published on Sep 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Santiago Bernabeu duartroket për lojtarin e Romës

  Real Madrid C.F. - Albania
  530 views
 • 0:06

  Dalin pamje të reja, e meritoi Ronaldo të kuqin?

  Jeta osh qef
  15.9K views
 • 2:05

  Kush ishte “zonja” që drejtonte biznesin e kokainës me dy shqiptarët? E transportonin drogën me “kuaj”

  Jeta osh qef
  156 views
 • 0:21

  Nusja refuzon të puthë burrin, arsyeja është me të vërtetë befasuese

  Jeta osh qef
  366 views
 • 0:04

  I kthen të pasmet kamerës fillon të kërcejë, Enca “godet” me twerk-un e fundit

  Jeta osh qef
  1.7K views
 • 1:59

  Rama nxjerr shifra për punësimin dhe nuk lë mënjanë ata që “shajnë dhe përqeshin”

  NOA
  13 views
 • 0:04

  Rasi i Asensios ndaj Romes

  Real Madrid C.F. - Albania
  499 views
 • 0:33

  Goli i Marianos ndaj Romes

  Real Madrid C.F. - Albania
  3.4K views
 • 0:14

  Gruaja dhunon burrin, do qeshni "me lot" pasi të mësoni arsyen

  NOA
  611 views
 • 0:25

  Goli i Bale ndaj Romes

  Real Madrid C.F. - Albania
  385 views
 • 0:20

  ronaldo te kuq

  InfoKosova
  613 views
 • 0:16

  pjanic

  Panorama
  481 views
 • 0:36

  CR7 debuton në Champions me Juventus, ndëshkohet me karton të kuq dhe përlotet

  NOA
  285 views
 • 0:22

  Isco GOAL (1-0) Real Madrid vs AS RomaHD - Video Dailymotion

  Real Madrid C.F. - Albania
  588 views
 • 0:45

  Ronaldo del me te kuq

  Panorama
  11.5K views