Helikopteri në stadiumin e Kastriotit

Panorama
182 views
Published on Sep 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:13

  Panik dhe frikë te pasagjerët, avioni rrotullohet në ajër për shkak të erës së fortë

  NOA
  0 views
 • 0:18

  VECINO HEADER! - -

  Panorama
  0 views
 • 0:03

  Vecino Goal vs Tottenham Champions League 2018

  Panorama
  85 views
 • 0:15

  Aksident i frikshëm në Llogara, autobusi me 50 turistë del nga rruga

  NOA
  40 views
 • 0:20

  BOOM Icardi vs Tottenham

  Panorama
  231 views
 • 0:04

  MESSI GOAL VS PSV

  Panorama
  71 views
 • 1:45

  VIDEO/ Surpriza për ditëlindjen e ish-deputetit të PS, shfaqet në vaskë...

  Panorama
  115 views
 • 0:15

  Dembele

  Panorama
  64 views
 • 0:39

  PD nxjerr videon: Ja si kërcënoi deputetin bashkëpunëtori në vrasjen e Azem Hajdarit

  NOA
  145 views
 • 0:20

  eriksen gol

  Panorama
  277 views
 • 0:28

  Messi shënon gol të jashtëzakonshëm

  InfoKosova
  0 views
 • 0:19

  Messi shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve

  Jeta osh qef
  1.0K views
 • 0:07

  Mesi

  Panorama
  620 views