Pas tragjedisë në Itali, shembet një tjetër urë e cila i merr jetën 20 personave

NOA
260 views
Published on Sep 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Humbet kontrollin e parashutës nga era, momentet e tmerrshme të rrëzimit

  NOA
  54 views
 • 0:17

  Pilotët harruan detajin e “vogël”, pasagjerët përfundojnë me gjakderdhje nga veshët dhe hundët

  Jeta osh qef
  290 views
 • 1:28

  “I konsideroj si individë”, 23-vjeçarja vegane lidh veten me zinxhir pranë viçit që do therej

  Jeta osh qef
  24 views
 • 0:36

  Goli i Mariano Diaz i filmuar nga Bernabeu

  Real Madrid C.F. - Albania
  7 views
 • 0:28

  Cristiano dhe Mariano, një 'déjàvu' ndaj Romës

  Real Madrid C.F. - Albania
  81 views
 • 1:18

  Rich Kids Of Tirana

  Jeta osh qef
  4.4K views
 • 0:13

  Hames Rodrigez provokon tifozët e Benfikës

  Panorama
  135 views
 • 0:29

  Mustafi

  Panorama
  412 views
 • 0:39

  Aksident tragjik, shoferi 80-vjeçar vret dy persona

  NOA
  123 views
 • 1:40

  Lind foshnja me katër këmbë dhe dy organe gjenital

  NOA
  275 views
 • 0:29

  Katya Elise Henry

  InfoKosova
  16 views
 • 0:29

  Kristiano Ronaldo film

  Panorama
  290 views
 • 0:18

  Dy vëllezër dhe kushëriri kapen me armë në makinë, ç’bën dy të mëdhenjtë për të shpëtuar të voglin

  NOA
  47 views
 • 0:10

  Santiago Bernabeu duartroket për lojtarin e Romës

  Real Madrid C.F. - Albania
  1.2K views
 • 0:06

  Dalin pamje të reja, e meritoi Ronaldo të kuqin?

  Jeta osh qef
  29.8K views