Alison

Panorama
2.4K views
Published on Sep 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:24

  Guri gol

  Panorama
  283 views
 • 0:25

  Ramos

  Panorama
  135 views
 • 0:19

  Konte - Lukaku

  Panorama
  1.1K views
 • 0:29

  Banoret e Kacinarit perzene makinerite e firmes se HEC-it

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 2:42

  / Kreu i Policisë Rrugore po fliste për masat për uljen e aksidenteve, pranë tij përplasen dy makina

  Panorama
  3.1K views
 • 16:05

  Leonora Jakupi pranon se është e dashuruar, flet dhe për dasmën

  NOA
  53 views
 • 0:12

  Një person hipën në krahët e avionit, panik mes pasagjerëve

  NOA
  357 views
 • 1:38

  Uzuni penalltia

  Panorama
  501 views
 • 0:08

  mimozashkodra1

  InfoKosova
  142 views
 • 0:9

  Goli i dyte i Muriqit

  Panorama
  6.6K views
 • 0:18

  Goli i Vedat Muriqit

  Panorama
  4.9K views
 • 0:31

  Guardiola leksion Aleiks Garsia

  Panorama
  932 views
 • 0:53

  Ikardi

  Panorama
  1.9K views
 • 1:05

  Ramush Haradinaj shpërthen në lot gjatë konferencës për shtyp

  Panorama
  3.4K views
 • 7:24

  Ramushi jep doreheqje

  InfoKosova
  307 views