Pesë makina të përplasura dhe armë në rrugët e Tiranës, si ndodhi ngjarja e mbrëmshme

NOA
133 views
Published on Aug 17, 2018
Policia e Tiranës del me deklaratë lidhur me ngjarjen e ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, ku pati një aksident nme disa mjete.
Rreth orës 23:20 të mbrëmjes së të enjtes, Policia e Tiranës ka evidentuar dhe goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje dhe mosbindjes së punonjësve të policisë për të ndaluar, ku falë punës së mirëorganizuar dhe ndjekjes nga ana e shërbimeve të Policisë, kapen dhe arrestohen drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri.
Gjatë ndjekjes nga policia të automjetit ku udhëtonin dy shtetasit që mbanin armë zjarri me vete, drejtuesi i automjetit ka përplasur duke u shkaktuar dëme materiale 4 automjeteve të tjera.
Policia gjeti dhe sekuestroi dy armë zjarri të tipit “Pistoletë”, të cilat u hodhën në një oborr banese dhe në një rrugicë nga drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri.
Efektivët e komisariatit nr.3 në Tiranë, kanë bërë arrestimin në flagrancë të Gentjan Koçit, 25 vjeç dhe Ervin Kodrës, 33 vjeç, banues në Tiranë.
Dy të rinjtë në rrugën “Jordan Misja”, duke lëvizur me mjetin tip “Tuareg”, i cili drejtohej nga shtetasi Gentjan Koçiu dhe pasagjer shtetasi Ervin Kodra, nuk i janë bindur shenjës së ndalimit të shërbimit të “Forcës së Posaçme Shigjeta”, pasi mbanin sende të kundraligjshme në mjet dy armë zjarri pa leje, por janë larguar me shpejtësi me mjet, duke u bërë burim aksidenti.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Goli i Poulsen

  Panorama
  0 views
 • 2:01

  Penalltia e Ukrainës

  Panorama
  156 views
 • 0:24

  Rasti i Cikangov

  Panorama
  2 views
 • 0:32

  Penalltia e fituar nga Pandev

  Panorama
  0 views
 • 0:34

  Goli i Alioskit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:22

  Rasti i Ademit

  Panorama
  113 views
 • 0:57

  Goli i anuluar i Pandev

  Panorama
  119 views
 • 0:46

  Goli i Jaremcuk

  Panorama
  305 views
 • 0:37

  Goli i Jarmolenkos

  Panorama
  352 views
 • 0:44

  Gjesti qesharak ne konferencen per shtyp

  Panorama
  2.5K views
 • 0:15

  Ristovski shpeton Maqedonine

  Panorama
  76 views
 • 0:11

  Gjuajtja e Malinovskit

  Panorama
  56 views
 • 0:35

  Ramos shpërthen në lot gjatë konferencës së lamtumirës

  Panorama
  1.4K views
 • 2:42

  Covid e 'pengoi' të vriste vëllezërit Haxhia/ Kush është Enver Diva që ankohej se s'kishte bukë për fëmijët?

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:23

  Komentatori arab "shkrihet" pas tifozes ruse

  Panorama
  7.2K views