Sulmi i papritur i grabitqarit të oqeanit, pamjet e rralla nga 500 metra thellësi

NOA
1.1K views
Published on Jul 23, 2018
Pamjet që gjeni në videon më poshtë janë realizuar në 500 metër thellësi, pranë brigjeve të Pea Island, në Karolinën e Veriut.
Në to shihet një peshk i rrallë grabitqar, i cili sulmon krejt papritur prenë e tij.
Video, është realizuar nga NOAA Office of Ocean Exploration and Research, ent qeveritar amerikan, dedikuar eksplorimit dhe kërkimeve në oqean.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  ‘Ylli’ i Lyonit tenton golin e vitit ndaj Barçës, e pabesueshme ku ndalet topi!

  SHQIPERIA IME
  0 views
 • 0:19

  mane

  Panorama
  35 views
 • 0:06

  Salah

  Panorama
  72 views
 • 0:15

  53003031_821524608192154_7004138585058181120_n

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 1:40

  E pabesueshme, shikoni çfarë i nxjerrin nga goja djalit të vogël

  NOA
  292 views
 • 0:12

  See First InfoKosova

  InfoKosova
  3 views
 • 1:25

  Treguesi i OBT, alarmues - Shënon nivelin më të ulët në 9 vite. Paralajmëron Organizata

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:08

  Tendera e korrupsion nga bashkitë - 2018, KLSH: Dëmi 140 milionë dollarë, 36 persona në prokurori

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:04

  Të dhënat personale në rrezik - Dervishi: Institucionet publike dhe bizneset abuzojnë

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:25

  Politika po “djeg” investimet - Crawford: Investitorët të stepur nga destabiliteti

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:33

  Performanca e HSBC - Banka më e madhe në Europë dështon të arrijë pritshmëritë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:06

  Nafta, e qëndrueshme - Investitorët presin bisedimet SHBA-Kinë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:13

  Humbjet e energjisë në rrjet - OST raporton përkeqësim në 2018-ën: Do rriten shpenzimet për t’i mbuluar

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:25

  Honda del jashtë Britanisë -Do zhvendosë prodhimin e “Civic” në Amerikën e Veriut

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Greqi, kreditë e këqija në 44.8% - Piraeus: 4 bankat kryesore do reduktojnë 50 mld euro deri në 2021

  Scan Televizion
  0 views