PROTESTË E FAMILJARËVE DHE QYTETARËVE PËR VDEKJEN E 27-VJEÇARIT ENEA FTOI.mp4

Zjarr TV
19 views
Published on May 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Materazzi vjen në Tiranë

  JOQ Albania
  322 views
 • 0:42

  Teuta-Tirana basketboll, pika dramatike...

  Panorama
  12 views
 • 0:17

  Tifozet e Interit - Materaci

  Panorama
  1.5K views
 • 0:15

  Problemet e zakonshme? Bes Kallaku qenka bërë shumë xheloz për Xhensilën dhe këtë e tha këngëtarja: Më plase...

  InfoKosova
  2 views
 • 0:44

  Festimi i Totenhemit

  Panorama
  665 views
 • 1:9

  VIDEO SOLSKJAER

  Gazeta Flash24
  12 views
 • 0:24

  E varrosën pasi ngordhi, qeni del nga gropa dhe shkon te i zoti

  NOA
  60 views
 • 2:22

  Ajo është më kancer në tru, veprimi i shokut 6-vjeçar i ka përlotur të gjithë

  NOA
  31 views
 • 0:20

  Pamje te renda te Nertil Pllumbit ne spital

  SHQIPERIA IME
  600 views
 • 0:27

  Reagimi i Guardioles

  Panorama
  430 views
 • 0:10

  Forca të shumta të KFOR-it në pikën kufitare me Serbinë, krijohen kolona të mëdha

  Gazeta Flash24
  27 views
 • 0:48

  Letra e Solksjaer

  Panorama
  416 views
 • 0:14

  Braçe gjithë natën sytë poç, e zë gjumi me zërin e ëmbël të Ramës në Kuvend

  JOQ Albania
  407 views
 • 0:47

  Avioni përplaset me shtëpinë dhe merr flakë, 6 të vdekur

  NOA
  71 views
 • 1:00

  Rudina Hajdari aludohet se ka shkuar e dehur në emision

  JOQ Albania
  1.3K views