PROTESTË E FAMILJARËVE DHE QYTETARËVE PËR VDEKJEN E 27-VJEÇARIT ENEA FTOI.mp4

Zjarr TV
19 views
Published on May 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Alba Hoxha 2

  InfoKosova
  0 views
 • 1:00

  Alba Hoxha 1

  InfoKosova
  0 views
 • 0:45

  Tela me gjemba në Parlament

  NOA
  0 views
 • 3:23

  Mjeshtëri në bilardo me një vajzë superseksi në tavolinë

  NOA
  22 views
 • 2:04

  miranda rira

  Panorama
  11 views
 • 1:03

  Votimi ne Keshillin Kombetar te PD-se, djegia e mandateve

  Panorama
  2 views
 • 1:00

  Përleshen gratë në Beograd, grushte e shqelma në veturë

  SHQIPERIA IME
  3.7K views
 • 0:24

  Vajza kërcen dhe bën veprime aerobike

  NOA
  235 views
 • 1:24

  Tifozi i Liverpulit

  Panorama
  411 views
 • 0:25

  Për herë të parë shfaqet pamja e një pinguin krejtësisht të zi

  InfoKosova
  12 views
 • 0:17

  Shpërthen në flakë një banesë në Elbasan, dyshimet e para

  NOA
  73 views
 • 0:15

  Fjolla Morina çmend të gjithë, bën “twerk” para kamerës

  InfoKosova
  766 views
 • 0:06

  Modelja ruse me këtë video, do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

  InfoKosova
  538 views
 • 6:41

  Debati me Ballën, Fevziu i transmeton live emisionin e 21 janarit

  NOA
  519 views
 • 1:40

  Gjoba për tregun ushqimor – Gjykata rrëzon ankesën e EKMA Albania

  Scan Televizion
  2 views