Majk kendon popullore me Ylli Limanin

JOQ Albania
1.3K views
Published on May 22, 2018
Majk dhe Ylli Limani behen bashke ne muzike

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  Incidenti MOTO GP

  Panorama
  110 views
 • 0:46

  Ulje emergjence për helikopterin, fluturojnë çatitë e shtëpive! Terror mes banorëve, plagoset fëmija

  NOA
  209 views
 • 0:19

  Ashensori bie në zbrazëti, gjen vdekjen 30-vjeçari

  NOA
  368 views
 • 0:54

  Mohoi pushimet në Greqi, Paloka publikon videon: Rama gënjen si derri! Nuk e mbulon dot luksin

  NOA
  300 views
 • 0:27

  E tallnin se ishte lidhur me një transeksuale, i riu i jep fund jetës

  NOA
  19 views
 • 0:38

  Basha publikon videon: Kajmaku po i fshihet drejtësisë greke, Rama e di dhe e mbron

  NOA
  5 views
 • 0:12

  Aksident tek Gjiri i Lalëzit/ Makina kthehet me rrota përpjetë

  JOQ Albania
  490 views
 • 1:43

  "OPAAA"/ Eduart Ndocaj: I jap 2000€ atij që prish memorialin turk

  JOQ Albania
  717 views
 • 0:27

  rama

  Panorama
  1.2K views
 • 1:35

  Shperthen karburanti ne Lezhe

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 1:35

  E frikshme, përfshihet nga flakët një karburant në Lezhë

  NOA
  273 views
 • 0:29

  Cekici asist

  Panorama
  77 views
 • 2:22

  25-vjeçarit i ndodh e papritura teksa del nga garazhi, bletët "pushtojnë" prapanicën e tij

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:21

  muriqi

  Panorama
  2.8K views
 • 1:35

  Shpërthen zjarri pranë një karburanti në Lezhë, ja pamjet

  Panorama
  1.7K views