Majk kendon popullore me Ylli Limanin

JOQ Albania
1.3K views
Published on May 22, 2018
Majk dhe Ylli Limani behen bashke ne muzike

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:52

  Goditja e denimit

  Panorama
  4 views
 • 0:9

  Rasti i humbur i Oto Xhon

  Panorama
  10 views
 • 0:14

  Tentativa e Kale

  Panorama
  110 views
 • 0:20

  Rasti i Jang Bojs

  Panorama
  85 views
 • 0:08

  TIRANA STADIUM

  Panorama
  233 views
 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  91 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  103 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  820 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  59 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  671 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  140 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  1 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  555 views
 • 0:14

  Adrola mbeshtet Capital T pas publikimit te albumit

  News31
  16 views
 • 3:52

  Dita e katërt e grevës, naftëtari në gjendje të rënduar: Do të vdesim këtu!

  JOQ Albania
  34 views