Djepi që lëkundet vet posa “dëgjon” se po qan bebja

InfoKosova
760 views
Published on May 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:54

  Si profesioniste e vërtetë, video e paparë e Rudina Dembacaj duke mjelë dhinë

  NOA
  17 views
 • 10:10

  Kjo është 13-vjeçarja shqiptare që la pa frymë mijëra spektatorë në Francë

  JOQ Albania
  34 views
 • 0:07

  Trajneri i Tottenhamit leksion lojtarëve: Ja si gjuhen goditjet e dënimit

  JOQ Albania
  119 views
 • 0:30

  Vodhi paratë dhe celularët në një dyqan në Tiranë, shihni pamjet si veproi

  NOA
  242 views
 • 0:19

  Në mes të trafikut tigri hidhet drejt dhe në rrugë nga makina

  InfoKosova
  68 views
 • 3:10

  Filmon formimin e tornados vetëm në disa metra distancë

  InfoKosova
  23 views
 • 0:27

  Goli i dyte

  Panorama
  781 views
 • 0:18

  Goli me roveshate

  Panorama
  1.3K views
 • 0:16

  Shkurtaj rast

  Panorama
  16 views
 • 0:22

  Gjuajtja e Limajt

  Panorama
  338 views
 • 0:45

  Goli i Debrecenit

  Panorama
  804 views
 • 0:38

  sabag 1-0

  Panorama
  714 views
 • 0:28

  Rasti fantastik i Ethemit

  Panorama
  370 views
 • 0:11

  Gjuajtja e Varga

  Panorama
  186 views
 • 0:12

  pretendim per penallti shehu

  Panorama
  252 views