Një tufë me lopë mësyjnë në fushë, ndërpritet ndeshja e futbollit

NOA
74 views
Published on May 22, 2018
Një episod zbavitës është shënuar në fushën e futbollit të ‘Thrive Physiotherapy FC’, skuadër angleze në Guernsey, ishull britanik.
Rreth 180 lopë mësynë në fushë, teksa po mbahej ndeshja lokale kundër Centrals.
Kjo bëri që arbitri të ndërpriste përkohësisht ndeshjen mes dy skuadrave.
Ishin vetë lojtarët e të dy skuadrave, së bashku me spektatorët, të cilët u angazhuan për të dëbuar kafshët nga fusha.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Adrola mbeshtet Capital T pas publikimit te albumit

  News31
  0 views
 • 3:52

  Dita e katërt e grevës, naftëtari në gjendje të rënduar: Do të vdesim këtu!

  JOQ Albania
  16 views
 • 0:26

  Skandaloze! Mësuesja bën gjeste të turpshme me nxënësin, të dy filmohen duke sistemuar rrobat

  JOQ Albania
  6.4K views
 • 0:57

  E PAZAKONTË/ Polemika në Itali, futbollisti prezantohet me një video…vrasjeje

  Panorama
  219 views
 • 0:14

  Fifi viziton Fjolla Morinën në arrest shtëpie, zbulon me video se çfarë i mungon

  NOA
  147 views
 • 0:15

  Pamje të rënda/ Vetura godet tre këmbësorë, duke i ikur ndeshjes me një veturë tjetër

  JOQ Albania
  47 views
 • 0:11

  goli i olainkess

  Panorama
  1.7K views
 • 3:38

  Historia e kosovarit 11-vjeçar, u vra pas shpine nga serbët teksa po i çonte ujë babait

  NOA
  73 views
 • 0:24

  Po kalonte rrugën me nxitim, i riu përplaset nga makina në Durrës

  JOQ Albania
  9.6K views
 • 1:44

  "Qeveria nuk ka detyrime ndaj klubeve profesioniste", por shikoni çfarë ka thënë Rama në mars të 2019-ës

  Panorama
  115 views
 • 0:46

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  16.6K views
 • 0:20

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  29.4K views
 • 0:31

  Djali feston ditëlindjen, Fjodora e surprizon në mesnatë, vogëlushi nuk mban të qeshurat

  NOA
  882 views