Një tufë me lopë mësyjnë në fushë, ndërpritet ndeshja e futbollit

NOA
74 views
Published on May 22, 2018
Një episod zbavitës është shënuar në fushën e futbollit të ‘Thrive Physiotherapy FC’, skuadër angleze në Guernsey, ishull britanik.
Rreth 180 lopë mësynë në fushë, teksa po mbahej ndeshja lokale kundër Centrals.
Kjo bëri që arbitri të ndërpriste përkohësisht ndeshjen mes dy skuadrave.
Ishin vetë lojtarët e të dy skuadrave, së bashku me spektatorët, të cilët u angazhuan për të dëbuar kafshët nga fusha.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Goli i pare i Xherdan Shaqirit me Lionin

  Panorama
  487 views
 • 1:08

  Goli i Teos

  Panorama
  248 views
 • 1:01

  Goli i Brahim Diaz kunder Venecias

  Panorama
  1 views
 • 0:12

  Rasti i Brahim Diaz

  Panorama
  404 views
 • 0:39

  Sherri i tifozeve te Interit me Fiorentines

  Panorama
  644 views
 • 0:35

  Rasti i Kalulu

  Panorama
  219 views
 • 0:18

  Rasti i humbur nga Rebiç

  Panorama
  259 views
 • 0:31

  Aktivizimi i Manajt me Juven

  Panorama
  402 views
 • 0:55

  Goli i trete i Juves

  Panorama
  315 views
 • 0:03

  Goli i Kiezes

  Panorama
  388 views
 • 0:15

  Gruaja e Tik Llallës acarohet nga prania e gazetarëve, u ngre gishtin e mesit në sy të fëmijës

  JOQ Albania
  14.3K views
 • 0:39

  Goli dhe asisti i Kastratit me legian

  Panorama
  405 views
 • 0:42

  Goli i dyte i Specias

  Panorama
  372 views
 • 0:15

  Goli i Kamberajt kunder Vllaznise

  Panorama
  650 views
 • 0:35

  Goli i Dalanajt kunder Vllaznise

  Panorama
  490 views