Parashutat

SYRI.net
7.9K views
Published on May 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  Goli i dyte i Jang Bojs

  Panorama
  135 views
 • 0:13

  goli i jang bojsit

  Panorama
  750 views
 • 0:52

  Goditja e denimit

  Panorama
  281 views
 • 0:9

  Rasti i humbur i Oto Xhon

  Panorama
  159 views
 • 0:14

  Tentativa e Kale

  Panorama
  330 views
 • 0:20

  Rasti i Jang Bojs

  Panorama
  243 views
 • 0:08

  TIRANA STADIUM

  Panorama
  359 views
 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  94 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  107 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  890 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  66 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  722 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  155 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  5 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  578 views