Bresheri ne Gramsh demton bujqesine

SYRI.net
582 views
Published on May 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:24

  Rasti i artë i kapitenit Gjelbërim Taipi

  Panorama
  2 views
 • 0:13

  Goli i Ernest Muçit me Legian

  Panorama
  0 views
 • 1:13

  Goli i dytë i Kukësit

  Panorama
  175 views
 • 0:26

  Pranë golit të dytë Kukësi me Ndrecën

  Panorama
  128 views
 • 1:08

  Supergoli i Ndrecës

  Panorama
  354 views
 • 0:53

  Pretendimi për penallti i Kastriotit

  Panorama
  140 views
 • 1:08

  Supergoli i Arber Bashes ndaj Kukesit

  Panorama
  441 views
 • 0:34

  Gashi flirton me golin e avantazhit ndaj Kastriotit

  Panorama
  95 views
 • 0:23

  Goli i Ronaldos ndaj Uest Hemit

  Panorama
  367 views
 • 0:18

  Ngo rrëzohet brenda zonës dhe kërkon penallti

  Panorama
  988 views
 • 5:46

  Goli i dytë i Seferit i anualuar nga VAR-i

  Panorama
  1.1K views
 • 0:52

  Supergoli i Demir Imerit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:55

  Supergoli i Taulant Seferit ndaj Egnatias

  Panorama
  1.2K views
 • 0:04

  Goli i Balotelit me Adana Demirspor

  Panorama
  65 views
 • 0:21

  Tentativa e Seferit

  Panorama
  102 views