Djali i Ronaldo's u jep leksion djemëve të Marcelos dhe Modriç (VIDEO)

Real Madrid C.F. - Albania
5.2K views
Published on May 22, 2018
Djali i Ronaldo's u jep leksion djemëve të Marcelos dhe Modriç (VIDEO)

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Lojtaret e Juves

  Panorama
  966 views
 • 0:19

  shtylle e Bokes

  Panorama
  134 views
 • 1:06

  martinez gol

  Panorama
  198 views
 • 1:18

  Kuintero gol

  Panorama
  246 views
 • 0:51

  barrios karton i kuq

  Panorama
  153 views
 • 1:10

  Prato gol

  Panorama
  289 views
 • 1:27

  Benedeto gol

  Panorama
  348 views
 • 0:41

  Zbulohet se çfarë ka brenda çantës së ‘Mc Kreshës’, shokohet Fifi

  SHQIPERIA IME
  1.3K views
 • 1:01

  Studenti puth gazetaren në transmetim live gjatë protestës

  NOA
  1.2K views
 • 0:33

  Wanda Nara feston ditëlindjen, nuk përmbahen lojtarët e Inter

  JOQ Albania
  530 views
 • 0:05

  Lojtari i Sampdorias shënon gol në fund të takimit, tifozët ja ulin brekët

  SHQIPERIA IME
  199 views
 • 0:44

  Mavraj - penalltia

  Panorama
  348 views
 • 1:33

  Studenti puth gazetaren që ishte duke transmetuar "live"

  Panorama
  7 views
 • 0:58

  Flamurtari-Laci

  Panorama
  5 views