Horoskopi ditor 23 maj 2018

In Albania
9 views
Published on May 22, 2018
Horoskopi ditor 23 maj 2018 - Horoskopi i dites se merkure 23 maj 2018

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Urimi i Hanes per datelindjen e Mozzik

  News31
  0 views
 • 0:38

  Papagalli

  Panorama
  86 views
 • 0:47

  Gjarpri i frikshëm futet në dyqanin me produkte kozmetike

  NOA
  176 views
 • 0:14

  Higuain dështon te ekipi i ri, penallti e humbur dhe sherr që në ndeshjen e parë

  JOQ Albania
  443 views
 • 0:36

  Pamje të tmerrshme, lufta mes Azberxhajnit dhe Armenisë

  NOA
  10.0K views
 • 0:50

  “Cunami” me verë të kuqe, shpërthen kantina me 50 mijë litra

  NOA
  171 views
 • 0:32

  Me drogë të ndarë në doza gati për shitje, si u kapën nga “Shigjetat” 3 të dyshuarit

  NOA
  109 views
 • 0:02

  Djali i Ilva Tares mbush 3 vjeç, gazetarja ndan momentet e veçanta

  NOA
  265 views
 • 0:04

  goli i prenges

  Panorama
  180 views
 • 0:16

  Tentuan t’i digjnin “Porsche-in”/ Biznesmeni Bahushi aktiv në rrjetet sociale, shijon i qetë muzikën në sfond

  JOQ Albania
  12.0K views
 • 0:10

  Penalltia

  Panorama
  512 views
 • 0:14

  Higuain humb penallti, kundërshtarët e tallin. Argjentinasin nuk e mbajnë nervat në debutim, shikon çfarë bën

  Panorama
  4.7K views
 • 0:13

  Rezultoi pozitiv me Covid-19, Stresi thyen rregullat dhe feston mes njerëzve të tjerë

  Panorama
  118 views
 • 0:11

  Stresi duke festuar në një ditëlindje

  Panorama
  161 views
 • 0:25

  Në kërkim për përdhunim, kush është i arrestuari/ Emri

  NOA
  20 views